Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Transport samochodów z Włoch do Polski

Włochy to obok Chorwacji chyba jedna z najpopularniejszych tras zagranicznych pokonywanych przez naszych kierowców w ramach wakacyjnych wyjazdów – a przynajmniej jeśli chodzi o te najdłuższe trasy.

Samodzielne pokonanie takiej odległości może być jednak powodem do dumy dla kierowcy, któremu się to udało. Zdarza się jednak, że to nie kierowca zawodzi, ale nasz samochód. Niezwykle stresującą sytuacją jest zatem awaria samochodu daleko od domu – co należy w takiej sytuacji zrobić?

Profesjonalny transport samochodów Włochy – Polska

autopomoc szczecin awaryjne otwieranie autRozsądny kierowca przed każdą długą wyprawą samochodową przygotowuje się również na problemy z samochodem – jednym z elementów tych przygotowań jest zapisanie sobie numeru telefonu firmy, która pomoże w sytuacji, gdy nasze auto trzeba będzie przewieźć do kraju.

Nie zawsze bowiem znajdujemy się w na tyle komfortowej sytuacji, że możemy sobie pozwolić – zarówno finansowo, jak i czasowo, na naprawę naszego auta choćby w Rzymie.

Często dużo taniej będzie jednak sprowadzić auto do Polski i dokonać naprawy już u nas.

Sprowadzenie auta na lawecie

Nawet jeżeli samochód nie stanął jeszcze kompletnie, ale widzimy jakieś niepokojące jego zachowanie, to nie ryzykujmy dalszej jazdy. W miarę możliwości spróbujmy zweryfikować czy nasze podejrzenie wzbudził jedynie jakiś drobiazg, czy też potencjalnie możemy liczyć się z większym uszkodzeniem.

Jeśli w grę wchodzi to drugie – warto skorzystać ze wskazanego wcześniej numeru telefonu i zadzwonić do firmy Corrado, która bezpiecznie i sprawnie przywiezie nasz samochód na lawecie do Polski.

Ile kosztuje przewóz aut z Włoch? Wycena

Specyficzny układ kraju, jaki widoczny jest we Włoszech sprawia, że odległość znacząco rośnie przy jeździe głębiej w Półwysep Apeniński. Jeśli samochód trzeba odebrać z okolicy północy Włoch, na przykład z Turynu, Mediolanu czy Werony, to koszt będzie niższy niż w przypadku okolic położonych bardziej na południe, jak Rzym czy Neapol, nie mówiąc już o sycylijskich miastach jak Palermo.

Bez względu jednak na to, z którego zakątka Włoch musimy przewieźć auto, firma Corrado zapewni transport aut z Włoch do Polski za rozsądną cenę.

Zadzwoń. 609-715-715
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?