Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Transport samochodów z Danii do Polski

autopomoc

Transport samochodów z Danii może być opłacalny, głównie ze względu na dużą liczbę dobrych pojazdów o bardzo szerokim spektrum wyposażenia.

Niemniej, zanim sprowadzimy pojazd z kraju Andersena, warto sprawdzić jego np. rzeczywisty przebieg, co zresztą jest dosyć proste.

Szybkie sprowadzenie samochodu

Transport aut – Dania Polska, może odbywać się na dwa sposoby. Pierwszy z nich, jest zarówno bardziej kosztowny, jak i znacznie bardziej czasochłonny.

Odbywa się on drogą lądową poprzez Niemcy.

Drugim wariantem, znacznie bardziej ekonomicznym jest transport morski i lądowy.

W drugim wariancie, za pomocą lawety, sprowadzamy samochód z wykorzystaniem dróg morskich, łączących Danię i Niemieckie Wybrzeże.

W związku z tym, że rejsy odbywają się tu w sposób szybki i regularny, metoda ta angażuje znacznie mniej czasu, niż wariant lądowy.

Laweta z Danii do Polski – jaki koszt?

Ile zatem zapłacimy za przewóz lawetą? Tutaj ceny są bardzo zróżnicowane i zależne od masy i zastosowania przewożonego pojazdu. Niemniej, nasz cennik jest jednym z najkorzystniejszych, jeśli chodzi o sprowadzenie samochodów zza granicy, w tym również z Danii.

Przy obliczaniu kosztu sprowadzenia duńskiego samochodu, warto zwrócić uwagę na fakt, że Dania jest małym krajem. Niezależnie więc od tego, czy auto jest przewożone z Kopenhagi, Aarhus, czy Odense, stawki za transport będą bardzo podobne, jeśli nawet nie takie same. Duże znaczenie ma tu również nasza współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami, dzięki którym transport odbywa się szybciej i wygodniej.

I to właśnie dzięki temu nasza oferta należy do najkorzystniejszych na rynku. Warto z niej skorzystać, jeśli szukamy szybkiego i bezpiecznego sposobu na przywóz wymarzonego przez nas auta.

Zadzwoń. 609-715-715
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?