Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Transport samochodów z Belgii do Polski

autopomocZakup samochodu od Belga to z reguły korzystna inwestycja. Pojazdy jeżdżące po tym niewielkim kraju charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi, nawet w przypadku bardzo długiej eksploatacji.

Warto również zwrócić uwagę na uczciwość Belgów, którzy pomimo dużych przebiegów, utrzymują swoje auta na bardzo dobrym poziomie. Oferujemy sprawny i szybki transport aut na trasie Belgia Polska.

Sprawne sprowadzenie samochodu

Przewóz samochodu odbywa się na lawecie, dzięki czemu przyspieszamy i redukujemy całą procedurę do absolutnego minimum.

W ten sposób, możemy przewieźć każdy pojazd osobowy, niezależnie od jego masy i marki.

Oczywiście podczas transportu zachowujemy wszelkie przepisy, związane z bezpieczeństwem przewozu.

Dzięki rozbudowanej sieci podmiotów współpracujących z naszą firmą CORRADO, możemy sprowadzić pojazd z Antwerpii, Liege i wielu innych, belgijskich miast.

Ile kosztuje transport samochodu na lawecie z Belgii do Polski

Ograniczenie i optymalizacja procedury transportu pojazdów z Belgii do Polski, wpłynęło na znaczne zredukowanie kosztów i cen z nią związanych. Dzięki temu, nasz cennik jest bardzo korzystny dla Klientów, co zresztą wielu z nich podkreśla w swoich referencjach.

Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że przyspieszenie procesu przywozu auta, również znacznie wpłynęło na spadek cen naszych usług. W ten sposób wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, którzy dotychczas musieli korzystać z mniej korzystnych ofert innych podmiotów.

Tym samym, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie przewieźć każdy samochód, stosując wszystkie niezbędne procedury bezpieczeństwa. Co więcej, dostarczamy samochód w stanie takim, w jakim odebraliśmy go od poprzedniego właściciela.

Zadzwoń. 609-715-715
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?