...

Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Transport samochodów z Holandii do Polski

Holandia to dość mały kraj, zdziwienie więc może budzić fakt, jak wiele samochodów na holenderskich tablicach rejestracyjnych widzimy na naszych ulicach. Spowodowane jest to w znacznym stopniu przez dwa elementy. Pierwszym z nich jest duża liczba Polaków tam pracujących, którzy przyjeżdżają często do kraju lub też, którzy sprzedają swoje samochody na holenderskich tablicach do Polski. Drugim powodem jest dość atrakcyjna oferta cenowa holenderskich aut. Dlatego też dużo chętnych Polaków jest zainteresowanych sprowadzeniem pojazdu z tegoż kraju.

Profesjonalny przewóz aut z Holandii

autopomoc szczecin awaryjne otwieranie autZanim uporządkujemy do końca sprawy związane z przerejestrowaniem, zmianą ubezpieczeń etc., możemy już zorganizować przewóz naszego auta i spokojne załatwianie formalności już na terenie Polski.

Firma Corrado może nam zaoferować bezpieczny i profesjonalny transport aut z Holandii do Polski.

Wystarczy jedynie skontaktować się z firmą, wskazać gdzie na terenie Holandii stoi nasze nowe auto, uzgodnić przekazanie auta pracownikowi firmy Corrado i wybrać miejsce na terenie Polski, gdzie auto ma dotrzeć.

Sprowadzenie samochodów na lawecie

Kluczowy w naszej pracy jest fakt, by zapewnić bezpieczny transport sprowadzanego samochodu z za granic. Jest to szczególnie ważne w porównaniu z sytuacją, w której samodzielnie chcielibyśmy przyjechać sprowadzonym samochodem z Holandii.

Weźmy tu bowiem pod uwagę, że jeśli nie znamy jeszcze zbyt dobrze danego samochodu i nie czujemy się komfortowo to nie do końca rozsądna będzie podróż rzędu tysiąca kilometrów z tak odległych miast jak Amsterdam, Rotterdam, Haga i Utrecht. Zdecydowanie wtedy lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firmy Corrado. Więcej o usługach lawetowania w naszej firmie: https://www.pomoc-drogowa-szczecin.pl/laweta-autolaweta-24h-7/

Ile kosztuje laweta z Holandii do Polski? Wycena

Kwestia ile będzie nas kosztował transport aut z Holandii do Polski będzie oczywiście zależała w znacznym stopniu od odległości, jaką trzeba będzie z autem pokonać. Ze względu na stosunkowo niewielki rozmiar Holandii większy wpływ na cenę transportu aut z Holandii do Polski będzie miało to, do jakiego z polskich miast auto powinno trafić. Naturalnym jest bowiem, że w zależności od tego, czy samochód ma trafić w okolicy wschodniej, czy też zachodniej granicy naszego kraju – liczba kilometrów i koszty będą różne.

Zadzwoń. 609-715-715
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.