Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Odpalanie auta na kable rozruchowe

odpalanie auta na kable rozruchowe Szczecin i okoliceBrak prądu w Twoim akumulatorze samochodowym może być spowodowany przez wiele czynników. Choć w większości przypadków „winę” ponosi niska temperatura, to często zdarza się, że za tym problemem stoją inne przyczyny.

Odpalanie samochodu z kabli – opis usługi

Odpalanie auta na kable rozruchowe jest stosunkowo prostą czynnością. W tym celu posługujemy się naszą autolawetą, której akumulator dysponuje odpowiednio wysokim prądem rozruchowym. Ważna też jest długość kabli jak i odpowiednia grubość.

Nasze przewody cechują się maksymalnym natężeniem prądu wynoszącym 2000A, miedzianymi szczękami zapewniającymi najmniejsze straty prądu. Przekrój żył wynosi 50 mm, co pozwala na szybki rozruch drugiego auta. Odpalanie kablami zakupionymi w markecie może doprowadzić do ich niebezpiecznego nagrzania i stopienia izolacji. W skrajnych przypadkach można też doprowadzić do pożaru w samochodzie.

Odpalanie samochodu za pomocą boostera

W ramach naszej działalności, oferujemy Państwu odpalanie boosterem, czyli zewnętrznym, przenośnym akumulatorem. Metodę tą stosujemy zwłaszcza wtedy, gdy samochód potrzebujący prądu znajduje się w miejscu niedostępnym, takim jak np. garaż czy parking podziemny. W takich przypadkach, uruchamianie samochodu kablami byłoby niemożliwe ze względu na brak możliwości dojechania autolawetą.

Wstępnie diagnozujemy Twój akumulator

Pamiętaj, że brak energii w Twoim akumulatorze może być spowodowany przez różne czynniki. Najczęściej spotykanym, oprócz niskich temperatur, jest wada instalacji elektrycznej, brak styku oraz pozostawienie samochodu z włączonymi światłami. Po uruchomieniu silnika możemy sprawdzić czy prąd ładowania jest prawidłowy. Usługi awaryjnego uruchamiania na kable świadczymy tylko na terenie Szczecina. Pracujemy 24h, 7 dni w tygodniu!

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń. 609-715-715
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?