Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Usuwanie pojazdów z miejsca wypadku

usuwanie pojazdów z miejsca wypadkuKolizja drogowa to jeden z częstych problemów, jakie mogą się nam przytrafić na drodze. Dlatego jeśli już do niej doszło i niemożliwe jest kontynuowanie jazdy lub Policja zabierze dowód rejestracyjny, my pomożemy Ci bezpiecznie odholować Twój pojazd.

Zabezpieczamy miejsce wypadku samochodowego

Pierwszą rzeczą o której pamiętamy przy usuwaniu pojazdu z miejsca wypadku, jest oczywiście jego odpowiednie zabezpieczenie.

Staramy się odseparować przechodniów, minimalizując praktycznie do zera ryzyko jakichkolwiek wypadków z ich udziałem. Dzięki doświadczeniu szybko usuwamy pojazd z miejsca zdarzenia tak, aby nie blokował ruchu.

Oczyszczamy miejsce wypadku

Jeśli na miejscu kolizji doszło do wycieku jakichkolwiek płynów, zawsze dbamy o to, by zostały one usunięte z otoczenia. Jeśli nie jest możliwe ich fizyczne zebranie, wzywamy odpowiednie służby sprzątające. Dbamy również o to, by na miejscu kolizji nie pozostały przedmioty, które z różnych powodów są dla Ciebie ważne. Rozumiemy, że usuwanie pojazdu po kolizji może być dla Ciebie stresujące, dlatego staramy się pod tym względem pomóc.

Przewozimy pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce

Po załadunku auta , najlepiej je odholować na warsztat lub parking strzeżony. Jeżeli nie masz zaprzyjaźnionego warsztatu, możemy zaproponować ten z którym my współpracujemy. Możemy zawieźć Cię bezpośrednio pod dom, bądź w inne wskazane miejsce. Pamiętaj, że podczas transportu zabezpieczamy przewożony pojazd w oparciu o najnowsze standardy bezpieczeństwa.

Szybki kontakt z CORRADO Szczecin

Jako teren działania wybraliśmy województwo Zachodniopomorskie i okolice. Wykonujemy również usługi autoholowania na terenie całego kraju i Europy. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego umieszczonego na stronie. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! Dojedziemy najszybciej, jak to tylko możliwe i udzielimy niezbędnej pomocy.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące prowadzonej przez nas działalności, koniecznie skontaktuj się z nami. Sporządzimy wycenę usługi usunięcia auta z miejsca wypadku.

Zadzwoń. 609-715-715
ZADZWOŃ