Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Transport samochodów z Niemiec do Polski

Samodzielne sprowadzenie samochodu z rynku niemieckiego ma wiele przewag nad skorzystaniem z zakupu aut już dostępnych na terenie Polski. Pojawia się jednak problem, gdy pojedziemy szukać naszego nowego auta na przykład do Monachium, znajdziemy je i dopiero wtedy zaczniemy zastanawiać się jak przywieźć je do kraju. Szczęśliwie rozwiązaniem jest oferta firmy Corrado.

Bezpieczne sprowadzanie aut z Niemiec do Polski

autopomoc szczecin awaryjne otwieranie autWystarczy skontaktować się z firmą, a ta zapewni wszystko co niezbędne, by sprowadzić nasze auto z dowolnego niemieckiego miasta, nawet z tych odległych jak choćby Kolonia – do Polski. Po naszej stronie pozostanie jedynie samodzielny wybór auta i przekazanie go w ręce firmy Corrado.

Co ważne, ponieważ sprowadzanie aut z Niemiec do Polski jest dostępne na terenie całych Niemiec, niezależnie więc od tego, gdzie znajdziemy nasze auto – bez problemu o sprowadzimy je do kraju.

Przewóz samochodów lawetą

Nie musimy wreszcie samodzielnie szukać drugiego kierowcy, który wróciłby z Niemiec samochodem do kraju. Nie musimy też stresować się kwestią ubezpieczenia podróżnego czy tablic rejestracyjnych. Samochód zostanie bezpiecznie umieszczony na lawecie dostarczonej przez firmę Corrado i przywieziony pod wskazany, polski adres.

Do tego, sam transport samochodów Niemcy Polska zrealizowany jest szybko i sprawnie, dzięki czemu w większości przypadków już po kilku czy kilkunastu godzinach od zlecenia usługi, laweta z naszym samochodem podjeżdża pod wskazany adres w Polsce. Więcej o usłudze lawetowania w firmie CORRADO ze Szczecina: https://www.pomoc-drogowa-szczecin.pl/laweta-autolaweta-24h-7/

Ile kosztuje transport samochodów z Niemiec? Wycena

Cena transportu samochodów Niemcy Polska zależy oczywiście odległości, na jaką samochód będzie transportowany. W zależności od liczby kilometrów dzielących miasto startu i miasto docelowe cena będzie różna, za każdym razem jednak wyjątkowo konkurencyjna. Naturalne jest to jednak, że transport z miast tak rozległe geograficznie położonych jak Berlin, Hamburg czy Frankfurt będzie kosztował różnie, ale zawsze będzie to wyjątkowo atrakcyjna oferta cenowa.

Zadzwoń. 609-715-715
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?