...

Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Transport samochodów z Francji do Polski

Coraz częściej urządzamy naszym samochodem dalekie, europejskie podróże. Ten środek transportu daje nam bowiem o wiele większą elastyczność niż wybór samolotu czy innych form transportu. Podobnie jednak jak jeżdżąc po polskich drogach – może się coś popsuć w naszym aucie, ryzyko takie jest również przy dalszych podróżach.

Problem wtedy jest większy, gdyż nie dość, że pojawia się często bariera językowa, to również niezbyt komfortowe jest dla nas wtedy szukanie warsztatu, oczekiwanie na naprawę itd. Dlatego też, przed podróżą warto zapisać sobie telefon do firmy, która w razie problemów przewiezie nasze auto lawetą do kraju.

Sprawny przewóz aut Francja – Polska

autopomoc szczecin awaryjne otwieranie autNaturalnym jest, że w sytuacji takiej możemy być zdenerwowani, dlatego firma Corrado tak szkoli swoich kierowców, by cała procedura przyjechania po auto do Francji oraz przywiezienia go pod polski adres była tak bezproblemowa, jak to tylko możliwe.

Mamy tutaj bardzo duże doświadczenie w sprawnym przeprowadzeniu tego procesu, aby klient nie musiał się obawiać żadnych problemów.

Transportowanie aut na lawecie

Zdecydowanie przestrzegamy przed próbami przewożenia uszkodzonego samochodu z Francji do Polski z wykorzystaniem holowania przez zaprzyjaźnionego kierowcę, warto też zastanowić się, czy rozsądnym jest korzystanie z lokalnych firm transportowych.

To pierwsze jest niebezpieczne, długotrwałe i kosztowne – pomijając kwestię, że musimy sami zorganizować auto holujące, to automatycznie ogranicza to prędkość jazdy, a także uniemożliwia jazdy autostradami.

Lokalna firma transportowa zapewne bardzo chętnie przewiezie nasze auto do Polski, natomiast koszt takiej usługi może być tak duży, że bardziej może się opłacać kupno nowego auta w Polsce.

Ile kosztuje sprowadzenie samochodu z Francji na lawecie? Cennik

Jeśli chodzi o cenę sprowadzenia samochodu z Francji na lawecie, to zależy ona od ilości kilometrów, jaką trzeba będzie przebyć. Niezależnie jednak od tego, czy nasze auto stoi w Lille, Bordeaux, Paryżu, czy też w okolicy jakiejś klimatycznej, francuskiej wsi, możemy zagwarantować, że cena sprowadzenia samochodu będzie konkurencyjna, a sam transport samochodów będzie zrealizowany bardzo sprawnie.

Zadzwoń. 609-715-715
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.