...

Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Autoholowanie Szczecin

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się szeroko rozumianą pomocą drogową.

Nasza placówka ulokowana jest w Szczecinie. Rejonem naszego działania z zakresu autoholowania pojazdów jest nie tylko województwo Zachodniopomorskie. Oferujemy swoje usługi także na terenie Niemiec, a nawet innych państw Unii Europejskiej.

Ściągniemy samochód i odholujemy we wskazane miejsce


Największą zmorą kierowców są awarie samochodu lub stłuczki, które uniemożliwiają kontynuowanie podróży. Dysponujemy nowoczesnymi lawetami, które ściągną i przetransportują Państwa samochód do dowolnie wskazanego miejsca. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm w przystępnej cenie.

Naprawimy na miejscu

Nie każda usterka czy też awaria wymaga od razu wizyty na warsztacie samochodowym. W katalogu swoich usług oferujemy nie tylko tanie holowanie pojazdów, ale także dokonywanie drobnych napraw w konkurencyjnych cenach. Nasz pracownik podjedzie we wskazane przez Państwa miejsce, zdiagnozuje problem i jeżeli jest to możliwe podejmie się jego usunięcia. Jesteśmy dostępni pod telefonem 24h na dobę, 7 dni w tygodniu oraz w święta. Dokonujemy szeregu innych drobnych prac, jak np. wymiana koła, odkręcanie zapieczonych śrub czy pomoc w awaryjnym uruchomieniu auta za pomocą kabli rozruchowych, w sytuacji kiedy akumulator odmówi posłuszeństwa.

Doświadczenie i profesjonalizm

Pracownicy firmy Autoholowanie CORRADO ze Szczecina to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje. Wszystkie nasze usługi holowania samochodów wykonujemy z najwyższą starannością i z zachowaniem wszelkich obowiązujących przepisów. W najwyższym stopniu dbamy o bezpieczeństwo Państwa pojazdu oraz pozostałych uczestników ruchu. Dysponujemy jedynie najwyższej jakości sprzętem, który gwarantuje odpowiednie umocowanie pojazdu na lawecie i zabezpieczenie go przed przemieszczaniem. Stosujemy specjalne wózki, które ułatwiają wciągnięcie pojazdu z uszkodzonymi kołami lub zawieszeniem. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskują Państwo gwarancję braku dodatkowych uszkodzeń przy załadunku na lawetę. Pracujemy 24h, siedem dni w tygodniu.


W naszej ofercie znajdą Państwo usługi :

  • autoholowanie samochodów osobowych
  • autoholowanie samochodów dostawczych (busy)
  • autoholowanie samochodów do 3,5 ton
  • autoholowanie maszyn
  • autoholowanie przyczep campingowych
  • autoholowanie ciągników rolniczych
  • autoholowanie łodzi i jachtów
  • autoholowanie wózków widłowych
  • I wiele innych pojazdów

W celu uzyskania informacji na temat cennika autoholowania, prosimy o kontakt telefoniczny. Pracownicy naszej firmy dokonają szybkiej wyceny. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń. 609-715-715
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.