...

Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Wymiana koła na drodze

wymiana koła w samochodzie na drodzeUszkodzenie opony to jedna z awarii, jakie mogą się nam przytrafić na drodze. W ramach naszej działalności usługowej, oferujemy Państwu możliwość szybkiej wymiany koła na drodze. Zapewniamy, że podczas pracy wszelkie czynności realizujemy z uwzględnieniem przepisów BHP. Naszym atutem jest pełne przygotowanie do pracy w każdych warunkach. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia, umożliwiające szybką i kompleksową wymianę koła.

Zabezpieczenie pojazdu i Ciebie

Wymiana koła na drodze zawsze wiąże się z pewnym niebezpieczeństwem. I właśnie dlatego warto w tym celu wybrać firmę CORRADO. Nie tylko szybko wymienimy koło w Twoim pojeździe, ale też zrobimy to w 100 procentach bezpiecznie, pamiętając o odpowiedniej sygnalizacji i procedurach bezpieczeństwa. Co ważne, dostosujemy się również do sytuacji na drodze. Jeśli naszym zadaniem będzie wymiana koła na autostradzie ogrodzimy auto pachołkami, zabezpieczymy sygnalizacją świetlną.

Gdzie działamy?

Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie – „stolicy” województwa Zachodniopomorskiego. W związku z tym, zasięg naszego działania to właśnie Szczecin i okolice. Jeśli masz wątpliwości, czy zrealizujemy usługę wymiany koła (i nie tylko) również w innej lokalizacji, koniecznie skontaktuj się z nami. Działamy 24h, 7 dni w tygodniu!

Jeśli szukasz kogoś, kto szybko, sprawnie i profesjonalnie wymieni koła w Twoim pojeździe, to lepiej trafić nie mogłeś. Zgłoś do nas usterkę. Pojawimy się najszybciej, jak to będzie możliwe.

Zadzwoń. 609-715-715
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.