Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Transport samochodów ze Szwajcarii do Polski

Szwajcarscy kierowcy znani są ze swej dbałości o samochody. Dlatego zakup i transport pojazdu z tego niewielkiego, ale majętnego kraju wiąże się z wieloma korzyściami. Dotyczy to zwłaszcza samochodów nowych, których na szwajcarskim rynku nie brakuje.

Bezpieczne sprowadzenie auta na lawecie

autopomocDecydując się na naszą ofertę sprowadzenia samochodów ze Szwajcarii, mają Państwo pewność, że realizowana usługa zostanie wykonania w pełni profesjonalnie i… bezpiecznie.

W ramach świadczonych przez nas usług wypełniamy wszystkie obowiązkowe formalności. Transport pojazdów odbywa się na lawecie, dzięki czemu nasi Klienci nie są zobowiązani do przeprowadzenia obowiązkowego badania eksportowego.

Sprowadzamy pojazdy z każdego kantonu, honorując obowiązujące na jego obszarze przepisy prawne.

Ile kosztuje laweta ze Szwajcarii do Polski?

Realizujemy transport aut Szwajcaria Polska w możliwie najniższych cenach.

Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że wszystkie realizowane przez nas czynności są wykonywane w sposób profesjonalny. Oznacza to, że do przewozu pojazdów wykorzystujemy specjalne, dostosowane do tego celu samochody. Gwarantują one bezpieczeństwo transportu, niezależnie od jego rozmiaru i pojemności silnika.

Podsumowując, nieważne skąd chcesz sprowadzić swój nowy, szwajcarski samochód. Niezależnie od tego, czy będzie to Zurych, Genewa, a może Lozanna, nasza firma wykona tą usługę w pełni profesjonalnie i najszybciej jak się da.

Zadzwoń. 609-715-715
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?