...

Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Wyciąganie samochodu z błota, rowu, zasp

wyciąganie samochodu z rowu

Wyciąganie samochodu osobowego z rowu jest zadaniem ciężkim i czasochłonnym. W niektórych przypadkach istnieje potrzeba skorzystania z dźwigu. Wyciąganie samochodu z błota czy zaspy to jedna z usług, jaką możemy dla Ciebie zrealizować. Sprawdź, dlaczego powinniśmy to zrobić właśnie my.

Zabezpieczamy teren i wyciągamy pojazd szybko i bezpiecznie

Wyciąganie auta z rowu zawsze wiąże się z koniecznością odpowiedniego zabezpieczenia terenu. Znajdujący się wokół gapie, bardzo narażają się na niebezpieczeństwo ze strony zarówno holownika, jak i holowanego pojazdu.

Uszkodzona linka lub osłabiona konstrukcja podwozia, mogą doprowadzić do poważnego wypadku, którego skutki mogą być tragiczne. I właśnie dlatego pracownicy CORRADO ze Szczecina zawsze dbają o to, by skutecznie zabezpieczyć obszar wokół miejsca zdarzenia. Ponadto w naszej pracy wykorzystujemy zaawansowane pojazdy holujące, bezpieczne akcesoria i wiedzę, dzięki której dokładnie wiemy jak wykonać powierzone zadanie.

Gdzie działamy?

wyciąganie samochodów z zaspSiedzibą firmy CORRADO jest Szczecin. Oczywiście nie ograniczamy się wyłącznie do działalności w tym mieście. Naszym obszarem działania jest również całe województwo Zachodniopomorskie oraz jego okolice.

Jeśli Twoje auto wpadło do rowu, bądź nie możesz wyjechać z otaczającego Cię błota, koniecznie zgłoś się do nas. Przyjedziemy najszybciej, jak to tylko będzie możliwe. Działamy 24h, 7 dni w tygodniu!

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących realizowanych przez nas zadań, zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń do nas, a pracownicy naszej firmy sporządzą błyskawiczną wycenę usługi.

Zadzwoń. 609-715-715
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.