Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Transport aut ze Szwecji do Polski

autopomoc Szwedzki rynek samochodów jest bardzo specyficzny. Oczywiście ze względu na stosunkowo niewielką liczbę mieszkańców, podaż samochodów jest stosunkowo niska. Niemniej, jest to dobry rynek dla tych osób, które szukają pojazdu komfortowego i koniecznie z bogatym wyposażeniem.

Szybkie sprowadzenie pojazdu

Sprowadzenie pojazdu ze Szwecji w dużej mierze wiąże się z wykorzystaniem w tym celu transportu morskiego. W ramach świadczonych przez nas usług, nie tylko przewozimy wybrany pojazd, ale też realizujemy wszelkie niezbędne formalności.

Transport aut Szwecja Polska odbywa się z wykorzystaniem lawet. Dzięki temu, nasi Klienci mogą sporo zaoszczędzić sprowadzając dane auto i – co równie istotne – mogą to zrobić znacznie szybciej niż u konkurencji.

Ile kosztuje laweta ze Szwecji do Polski

W związku z tym, że Szwecja jest bardzo rozległym krajem, sprowadzenie pojazdów z poszczególnych jego punktów będzie wiązało się z określoną ceną. Niemniej, niezależnie od tego, czy pojazd jest sprowadzany ze Sztokholmu, Goteborga, czy też z Malmo, procedura ta odbywa się bardzo szybko.

Duże znaczenie ma tu przyjęty przez nas model świadczonych usług, w ramach których realizujemy nasze zlecenia w sposób zoptymalizowany. Cennik nasz jest uzgadniany bezpośrednio z Klientem, aczkolwiek i tak należy do najkorzystniejszych na rynku.

Podsumowując, usługi sprowadzania pojazdów ze Szwecji są u nas realizowane szybko i bezpiecznie. Co więcej, wszystkie procedury realizowane są w oparciu o funkcjonujące reguły prawne.

Zadzwoń. 609-715-715
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?