Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Spuszczanie źle zatankowanego paliwa z baku

spuszczanie paliwa ze zbiornika Szczecin i okoliceZatankowałeś inne paliwo, niż to, do którego dostosowany był Twój silnik? Jeśli tak, to nie martw się. Pomożemy Ci wypompować paliwo z baku zanim wyrządzi ono spore szkody Twojemu silnikowi.

Szybkie i efektywne spuszczenie paliwa

Dysponujemy specjalistycznymi pompami, które potrafią szybko przelać zawartość Twojego baku do zewnętrznego pojemnika, które przywozimy ze sobą.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Spuszczanie paliwa z baku wykonujemy w sposób możliwie najbardziej bezpieczny dla środowiska. Dzięki odpowiedniej wiedzy i specjalistycznym narzędziom dojeżdżamy i spuszczamy paliwo w miejscu zatankowania bez konieczności holowania samochodu do warsztatu.

Spuszczone paliwo zabieramy i utylizujemy. Jeżeli o zatankowaniu złego paliwa dowiedziałeś się dopiero gdy odjechałeś ze stacji paliw i silnik zaczął nierówno pracować, to nie problem. Przy zgłaszaniu chęci uzyskania pomocy, zaznacz dokładnie, jakiego paliwa potrzebujesz, a my zakupimy i przywieziemy odpowiednią ilość, tak abyś mógł dojechać do najbliższej stacji.

A co, jeśli źle dobrane paliwo wywołało już stosowne następstwa w Twoim silniku i po zatankowaniu prawidłowego paliwa nie chce zapalić? Zholujemy samochód na lawecie do warsztatu, gdzie fachowcy zdiagnozują przyczynę.

Gdzie wykonujemy swoje usługi?

Wszystkie usługi realizujemy na terenie Szczecina i w jego okolicach przez 24h, 7 dni w tygodniu! Jeśli masz wątpliwości, koniecznie podaj swoją lokalizację przy składaniu zgłoszenia.

Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami. Ściąganie źle zatankowanego paliwa z baku wykonujemy szybko i bezpiecznie!

Zadzwoń. 609-715-715
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?