Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Transport samochodów osobowych na lawecie: Europa – Polska

Firma transportowa Autoholowanie CORRADO Szczecin zajmuje się profesjonalnym i niezawodnym transportem uszkodzonych aut na terenie Polski oraz całej Europy. Całodobowe usługi świadczone przez naszą firmę pozwalają na sprawne dotarcie do klienta znajdującego się w każdym miejscu w Europie i pomoc profesjonalistów przy sprowadzeniu samochodu osobowego lub dostawczego do Polski. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Autoholowanie CORRADO Szczecin.

Profesjonalny transport aut osobowych na terenie całej Europy

transport samochodówDługoletnie doświadczenie firmy Autoholowanie CORRADO daje gwarancję sprawnej i skutecznej pomocy w przypadku konieczności transportu samochodu na lawecie. Firma wyposażona jest we flotę najlepszych lawet oraz grupę profesjonalnych pracowników, dzięki czemu pomoc dociera do klienta w możliwie najkrótszym czasie.

Oferowany przez firmę transport samochodów na lawecie poprzedzony jest diagnostyką usterki oraz, w miarę możliwości, drobną naprawą uszkodzonego elementu. Jeśli doraźna naprawa nie jest możliwa, serwis zapewnia bezpieczne holowanie samochodu osobowego w wybrane miejsce w Polsce w atrakcyjnych cenach. Transport samochodu do warsztatu firmy znajdującego się w Szczecinie jest bezpłatny tylko dla poszkodowanych w kolizji drogowej.

Bezpieczny przewóz samochodów do Polski

Oferta firmy CORRADO skierowana jest zarówno do właścicieli aut osobowych i samochodów dostawczych. Firma gwarantuje bezpieczny przewóz pojazdów z dowolnego miejsca w Europie do Polski. Co ważne, firma zapewnia możliwość transportu pojazdu wraz z pasażerami. Jeśli jednak usterka samochodu wymaga dłuższej wizyty w serwisie samochodowym, a klient chce kontynuować swoją podróż, Autoholowanie CORRADO pomaga w wypożyczeniu samochodu zastępczego na czas naprawy.

Liczna grupa klientów, która skorzystała z oferty autoholowania, uważa usługę: „transport samochodów na lawecie” za godną polecenia. Stale rosnąca grupa zadowolonych klientów jest potwierdzeniem profesjonalnych i niezawodnych usług oferowanych przez firmę CORRADO.

Zadzwoń. 609-715-715
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

× How can I help you?