...

Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Dowóz paliwa do samochodu

dowóz paliwa do samochodu Szczecin i okoliceNa trasie wiele niespodzianek może zepsuć kierowcy plany. Wystarczy lekkie zdezorientowanie przy rozpoczynaniu jazdy, by jej kontynuowanie na trasie okazało się niemożliwe. Zazwyczaj wsiadając do samochodu, kiedy zapalamy silnik sprawdzamy stan naszego baku i analizujemy możliwości samochodu planując ewentualną wizytę na stacji paliwowej. Jednak błądzić jest rzeczą ludzką. Czasami może zdarzyć się, że zapomnimy zerknąć na ten wskaźnik, a kiedy zapali się kontrolka, może być już za późno na dojazd do stacji tankowania. W takiej sytuacji polecamy szybki dowóz paliwa do samochodu klienta.

Jak działamy?

Terenem naszego działania jest Szczecin i okolice. Świadczymy usługę dowozu paliwa do 100 km od Szczecina przez 24h, 7 dni w tygodniu. Nasza pomoc drogowa dojeżdża do każdego miejsca wskazanego przez klienta, bez względu na rodzaj drogi i wielkość miejscowości. Świadczymy zarówno dowóz paliwa na autostradzie, jak i na zwykłych drogach. Działamy szybko i sprawnie.

Zakres usług związanych z problemami z paliwem

Świadczymy kompleksowe usługi związane z kłopotami z paliwem na trasie. Nasza firma zajmuje się dowozem paliwa w przypadku jego braku, kiedy samochód został unieruchomiony na jezdni. W przypadku silników typu diesel zajmujemy się także odpowietrzeniem układu paliwowego, czyli zlikwidowaniem usterki, która bardzo często powstaje podczas całkowitego opróżnienia baku w przypadku samochodów z taką jednostką napędową. Świadczymy także pomoc w przypadku zatankowania złego paliwa. Zajmujemy się fachowym i bezpiecznym jego wypompowaniem oraz uzupełnieniem baku nowym, właściwym.

Co ważne, a jednocześnie wyróżnia naszą firmę na rynku pomocy drogowej, to fakt, że dokonujemy tego na miejscu, bez konieczności ściągania auta na warsztat. To duże udogodnienia dla naszych klientów. Pozwala zaoszczędzić nie tylko duże nakłady czasu, ale także i pieniędzy. Nasza pomoc drogowa pomoże Państwu we wszelkich kłopotliwych sytuacjach związanych z paliwem, jego brakiem lub błędnie przeprowadzonym procesem tankowania. Działamy profesjonalnie, bezpiecznie i szybko. Oferujemy atrakcyjne ceny!

Zadzwoń. 609-715-715
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.