Laweta, holowanie i auto pomoc drogowa - Szczecin,

ul. Pozdawilska 12 / 2, tel. (+48) 609 715 715, , woj. Zachodniopomorskie, Polska

Mobilna wulkanizacja z dojazdem

mobilna wulkanizacja Szczecin i okoliceZmiana opon podczas nadchodzącego sezonu dla wielu stanowi duży problem logistyczny.

Brak czasu, brak umiejętności dokonania samodzielnej wymiany to czynniki, które często powodują, że zbyt długo zwlekamy np. z założeniem „zimówek” w naszym pojeździe.

Tymczasem, nie ma nic bardziej niebezpiecznego jak poruszanie się po śniegu lub oblodzonej drodze na oponach letnich. Na szczęście mobilna wulkanizacja stanowi wyjście z tego problemu.

 

Jak działa mobilna wulkanizacja?

Wulkanizacja z dojazdem zajmuje się wszystkimi czynnościami, które świadczone są w profesjonalnym zakładzie wulkanizacyjnym. Istnieje tylko jedna różnica – brak konieczności dojazdu klienta do punktu serwisowego. Profesjonaliści zajmujący się wulkanizacją dojeżdżają we wskazane miejsce i tam dokonują wszelkich niezbędnych prac.

Kiedy mobilny serwis opon okaże się przydatny?

Mobilny serwis opon świadczy usługi zawsze wtedy, kiedy zajdzie konieczność dokonania zmiany opon lub wymiany koła, bez względu na fakt czy jest to spowodowane uszkodzeniem, czy wymiana ma być sezonowa. Usługę prowadzimy na terenie Szczecina i okolic. Działamy przez 24h, 7 dni w tygodniu. Nasza mobilna wulkanizacja oferuje sprzedaż opon, profesjonalne ich dopasowanie do typu pojazdu oraz pory roku, ich montaż, wszelkie prace związane z ich wymianą, a także zmianę koła. Przyjedziemy do Państwa zarówno zmienić opony np. przed nadchodzącą zimą, jak i wymienić koło w przypadku awarii lub przebicia opony.

Zalety mobilnego serwisu opon

Największą zaletą jest oczywiście brak konieczności samodzielnego dokonywania czynności wymiany, która wielu kierowców, szczególnie tych młodych przerasta. Nasi pracownicy to doświadczeni profesjonaliści, którzy gwarantują prawidłowe wykonanie tej czynności, które zapewni bezpieczeństwo użytkowania opon. Mobilna wulkanizacja to także duża oszczędność czasu. Podjeżdżamy we wskazane przez klienta miejsce i zajmujemy się dokonaniem swoich czynności podczas gdy klient może nie wychodzić z domu czy z pracy, jeżeli akurat będzie życzył sobie dokonania serwisu przy miejscu zatrudnienia.

Mobilna wulkanizacja z dojazdem
4.2 (84.44%) 9 votes

Zadzwoń. 609-715-715